Koło PZW Garnizonowe

Zarząd Koła Garnizonowego PZW zaprasza członków Koła na zawody o Muchowe Mistrzostwo Koła na 2024 r. Zawody odbędą się dnia 25 maja 2024 r. na rzece Rabie. Zbiórka uczestników zawodów o godz. 8.00 pod nowym mostem w Dobczycach. Zawodnicy muszą posiadać licencje na łowisko.

Zarząd Koła Garnizonowego PZW zaprasza opiekunów z dziećmi na zawody dla dzieci z okazji Dnia Dziecka. Zawody odbędą się dnia 1 czerwca 2024 r. na zbiorniku Staw Szlachetny przy ul. Baryckiej. Zbiórka uczestników o godz. 9.00 przy stawie.

Zarząd Koła Garnizonowego PZW zaprasza członków Koła na zawody o Feederowe Mistrzostwo Koła na 2024 r. Zawody odbędą się dnia 8 czerwca 2024 r. na zbiorniku Podgórki Tynieckie – zbiornik górny, sektor D. Zbiórka uczestników o godz. 8.00.

Zarząd Koła Garnizonowego PZW zaprasza członków Koła na zawody o Feederowy Puchar im. płka Walentego Dacewicza. Zawody odbędą się dnia 16 czerwca 2024 r. na zbiorniku LIN w Gdowie. Zbiórka uczestników zawodów o godz. 8.00 w Gdowie przy cyplu na zbiorniku LIN.

R.D.